KONST / Litografier / Färglitografi 12455242
nr 1245 5242
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Lars Huck Hultgren (f. 1931), Sverige, Katt. Signerad, numrerad 298/360. Motivet: 33x42 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:57:51
1/4 20:52:51
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren